GOSPODARKA - governmentkabuto.info

Przejdź do treści

Menu główne:

ZAREJESTRUJ SWOJE PRZEDSIĘBIORSTWO
Królestwo Kabuto przepełnione jest wiarą w ludzi, dlatego też jesteśmy pewni, że pieniądze odkładane na emeryturę powinny znajdować się w rękach obywateli. Jako ludzie myślący z pewnością potraficie sami oszczędzać i dbać o swój dobrobyt finansowy na stare lata.

Kwestią trudniejszą pozostają typowe podatki handlowe, mimo iż Królestwo Kabuto nie narzuca takowych na swoich obywateli, należy pamiętać że nie każda działalność gospodarcza, nawet zarejestrowana w naszym państwie może być rozliczana przez nas. W celu wyboru najlepszego rozwiązania dla działalności gospodarczej obywateli, nasze Ministerstwo Gospodarki pomoże indywidualnie każdemu rozwiązać najkorzystniej jak to możliwe problem podatków zależnie od kraju w którym realnie prowadzi firmę tj. posiada jej fizyczną siedzibę.

Jednorazowy datek – 2000 PLN
Miesięczna opłata administracyjna – brak
Podatek VAT – brak
Podatek dochodowy – brak

W celu założenia działalności nie musisz wstawać od komputera, pobierz druk DKG-01, wypełnij i podpisz a następnie zeskanuj i wyślij na adres Ministerstwa Gospodarki. W 48 godzin nasz urzędnik skontaktuje się z Tobą i dokona wpisu do rejestru firm prowadzonych na terenie Królestwa Kabuto.

Wszelkich wpłat prosimy dokonywać na numer rachunku bankowego 75 1940 1076 3150 2926 0000 0000

GOSPODARKA
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego